Wonodds Cepbank İle Para Yatırma

Wonodds sitesi üzerinde sunulan güvenli ödeme seçeneklerinden birisi olan Cepbank, son zamanların en sık tercih edilen işlemcileri arasında da yer alıyor. Kullanıcılar faturalı veya faturasız GSM operatörleri üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde Wonodds Cepbank ile para yatırma işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Bu yöntem ile ödeme yapmak isteyen kişilerin, öncelikle GSM operatörleriyle iletişime geçerek Online ödemelerini açtırması gerekecektir. Online işlemleri kapalı olan numaralar üzerinden yatırım yapılmamaktadır.

Cepbank İle Yatırım İşlemleri

Cepbank sistemi ile yatırım yapmak isteyen kişiler faturasız hat kullanıyorsa, gerekli bakiyeyi yükleyerek kolay bir şekilde yatırımını tamamlayabilir. Wonodds Cepbank ile para yatırma işleminde sisteme kayıtlı olan telefon numarasının veya adınıza kayıtlı olan numarayı kullanmaya özen göstermelisiniz. Yatırım işlemini başlatabilmek için kullanıcı hesabınızda bulunan “Para Yatırma” seçeneğine tıklamanız ardından da Cepbank işlemcisini seçmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında numaranıza gelen bildirimi onaylayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Wonodds yatırım işlemlerinde bu yöntem ile minimum 20 TL, maksimum 1000 TL yatırım yapılabiliyor. İşlem süresi ise yaklaşık 1 saat olarak belirtilmektedir.

Wonodds Cepbank Bonusu

Haftanın her gününde, günde bir defa yapacağınız yatırımlarda kullanabileceğiniz Wonodds yatırım bonusu ile daha fazla bahis yapabilir ve ekstra kazançlar elde edebilirsiniz. İşlemci üzerinden yapacağınız minimum 100 TL üzeri tüm yatırımlarda 300 TL’ye kadar kazanç elde edebiliyorsunuz. Yatırım tutarı üzerinden alabileceğiniz orana baktığımızda ise 100 TL-499 TL arasına %10, 500 TL-1000 TL arasına ise %15 olduğu görülmektedir.

Yorum yapın