Wonodd Müşteri Hizmetleri

Mobil cihazların tamamıyla kullanıma açık olan Wonodd tam olarak 13 yıldır ülkemizde hizmet veriyor. Son derece güvenilir bir kuruluştur ve harika bir siteye sahiptir. Kolay kullanım sunmaktadır. Üyelerinin ondan sonuna kadar faydalanabilmesi için elinden geleni yapmaktadır. Bonus ve promosyon bakımından zengin olup çevrim koşullarını en düşük seviyeye çekmiştir. Böylece tüm kampanyaları istediğiniz gibi kullanabilecek ve ondan faydalanacaksınız. Siz de iyi biliyorsunuz ki bu kuruluş kullanıcılarının yaşayabilecekleri sorunlara önceden ışık tutmuş ve sıkça sorulan sorular gibi sayfalar oluşturmuştur. Eğer ki yaşadığınız sorunlar burada var ise kolayca onları çözebilirsiniz. Yoksa o zaman Wonodd müşteri hizmetleri ile görüşebilir ve bunların üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Peki iletişim kanalları nerede?

Wonodd Canlı Destek İletişimi

Anlık olarak Wonodd ile iletişime geçmek ister misiniz? O zaman bunun için yapabileceğiniz son derece basit bir yöntem var. O da site içerisindeki canlı destek hattı.

Peki buna nereden ulaşabilirsiniz? Tabii ki de sitesinin hemen sağ alt kısmından. Eğer ki burada yer alan sarı baloncuğa tıklarsanız karşınıza Wonodd canlı destek hattı gelir. Böylece istediğiniz gibi irtibat kurabilir ve ondan dilediğiniz gibi destek alabilirsiniz.

Siz de biliyorsunuz ki burada karşınıza çıkacak olan müşteri temsilcileri sizlerle sonuna dek ilgilenecek ve sorunlarınızdan kurtulmanızı sağlayacaktır. Bunun dışında sohbet sizin yetkiniz dışında kapatılmayacaktır. Bu da gerekli desteği alabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Wonodd İletişim Bilgileri

Sadece site içi canlı destek hattı ile değil, aynı zamanda daha farklı yöntemlerle de Wonodd iletişim kurabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey oldukça basittir. Öncelikli olarak sitesinin en alt kısmına inecek ve daha sonra burada yer alan bize ulaşın sayfasına geçeceksiniz. Daha sonra karşınıza bazı mail adresleri gelecektir. Burada konular farklıdır.

Bilgi almak için iletisim@wonodd.com mail adresini, reklam görüşmesi içinse media@wonodd.com mail adresini kullanacaksınız. Diğer taraftan ortaklık programı içinse marketing@wonodd.com mail adresi size yardımcı olacaktır. İşte sizin konunuz hangisiyle ilgiliyse mutlaka bunlardan birine mesaj göndermelisiniz. Kısa sürede Wonodd müşteri hizmetleri karşınıza çıkacak ve sizlere destek sağlayacaktır.

Yorum yapın